Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı

Yetkili: Özkan DEMİRCAN

Telefon: 2163982748

Cep: 5353563725

Web sitesi:

Adres: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9

İlçe: Sultanbeyli - İstanbul

Kayıt Tarihi: 30.04.2017

Etiketler: İnşaat, Yalıtım, Mimarlik, İzolasyon, Akustik Sünger, Yumurta Sünger, Yanmaz Sünger, Piramit Sünger,İstanbul,Sultanbeyli,Akustik Ses Yalıtımı,Diğer..

Akustik Ses Yalıtımı Hakkında

Akustik ses yalıtımı ile ilgili firma olarak ses problemlerinin olduğu alanlarda gürültülü ve titreşim için en etkili tavan, duvar, zemin ses yalıtımı ürünlerimiz iş yeri, ev fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu malzemeleri, gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerlerimiz ise müzik odası, stüdyo odası, ofis odası gibi ses ve gürültü problemi için İstanbul/Sultanbeyli'de hizmet vermekteyiz.
 
Uygulama yapılan alanların genel yapımında anahtar teslim çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuzla ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ses yalıtımı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir çok mekanda akustik yalıtım, ses izolasyonu, akustik kaplama, kumaş panel, akustik sünger gibi uygulamalar yapmakla beraber yine bir çok firmaya malzeme desteğinde bulunmuştur. İdeal servis hizmetiyle tam ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu başarıda uzman kadromuzun katkısı da çok büyüktür. Tüm müşterilerimize başarılı ve yenilikçi yalıtım çözümleri sunmaktır ayrıca Türkiye’de yalıtım bilincinin arttırılması ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması ile çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktır.
 
Şirketimiz, distribütörlüğünü sürdürdüğümüz markalardan kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle, inşaat sektöründe temelden çatıya her konuda hizmet vermektedir. Bu çalışma sürecinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla piyasanın ihtiyaç duyduğu ve gelecek gördüğü konularda da üretime geçmeye  başlamıştır.
 
 

Açıklama: İnşaat, Yalıtım, Mimarlik, İzolasyon, Akustik Sünger, Yumurta Sünger, Yanmaz Sünger, Piramit Sünger