Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Ary Gear

Ary Gear

Yetkili: Ary Dişli

Telefon: 0 332 501 99 33

Cep:

Web sitesi: http://www.arygear.com/

Adres: Fevzi Çakmak Mh. Büsan San. Milenyum Cd. No: 28 I Karatay / KONYA | TÜRKİYE

İlçe: Karatay - Konya

Kayıt Tarihi: 24.10.2016

Etiketler: ary,gear,dişli,volvo,volvo gear,scania,scania gear,geary,,Konya,Karatay,Ary Gear,Otomotiv ve Araç

Ary Gear Hakkında

Ary Dişli Ltd. Şti. GEARY markası altında SCAINA ve VOLVO olmak üzere ağır vasıta markalarına şanzıman dişlisi,motor yağpompaları ve mazot pompaları üretmek amacıyla 2012 yılında Konya da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar kısa zamanda kalitesiyle pazarda kendisine yer bulmuştur.
 
Yükselen başarı grafiğinden ve müşterilerinin desteğinden güç alarak son teknoloji makinalarla ve tecrübeli teknik personelleri ile her geçen gün ürün gamını genişletme ve kalite kontrol biriminde son teknoloji cihazlarla ürünlerini sürekli denetleyerek % 100 müşteri memnuniyeti için gayret göstermektedir.
 
Ağır vasıta şanzıman dişli üretiminde 8 Modül 400 mm çapa kadar üretim yapmakta olan Ary Dişli 600 çeşitin üzerinde dişli ve 150 çeşitin üzerinde yağ pompası üretmektedir. Müşteri desteğini teknoloji ve kalite değerleriyle birleştirerek sektörün geleceği için kendisini bugünden hazırlamaktadır.

Açıklama: Ary Dişli Ltd. Şti. GEARY markası altında SCAINA ve VOLVO olmak üzere ağır vasıta markalarına şanzıman dişlisi, motor yağ pompaları ve mazot pompaları üret