Ary Gear

Ary Gear

Fevzi Çakmak Mh. Büsan San. Milenyum Cd. No: 28 I Karatay / Konya | Türkiye Karatay, Konya
Gold
Mesaj Gönder
Ary Gear
Ary Dişli
Fevzi Çakmak Mh. Büsan San. Milenyum Cd. No: 28 I Karatay / Konya | Türkiye
Karatay , Konya
İş Alanları

Otomotiv ve Araç

Ary Dişli Ltd. Şti. Geary Markası Altında Scaına Ve Volvo Olmak Üzere Ağır Vasıta Markalarına Şanzıman Dişlisi, Motor Yağ Pompaları Ve Mazot Pompaları Üret

Ary Gear Hakkında

Ary Dişli Ltd. Şti. GEARY markası altında SCAINA ve VOLVO olmak üzere ağır vasıta markalarına şanzıman dişlisi,motor yağpompaları ve mazot pompaları üretmek amacıyla 2012 yılında Konya da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar kısa zamanda kalitesiyle pazarda kendisine yer bulmuştur.
 
Yükselen başarı grafiğinden ve müşterilerinin desteğinden güç alarak son teknoloji makinalarla ve tecrübeli teknik personelleri ile her geçen gün ürün gamını genişletme ve kalite kontrol biriminde son teknoloji cihazlarla ürünlerini sürekli denetleyerek % 100 müşteri memnuniyeti için gayret göstermektedir.
 
Ağır vasıta şanzıman dişli üretiminde 8 Modül 400 mm çapa kadar üretim yapmakta olan Ary Dişli 600 çeşitin üzerinde dişli ve 150 çeşitin üzerinde yağ pompası üretmektedir. Müşteri desteğini teknoloji ve kalite değerleriyle birleştirerek sektörün geleceği için kendisini bugünden hazırlamaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi