Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni

Yetkili: Özkan Demircan

Telefon: 0216 498 89 81

Cep: 0535 356 37 25

Web sitesi:

Adres: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2

İlçe: Sultanbeyli - İstanbul

Kayıt Tarihi: 11.06.2019

Etiketler: Çatı merdiveni, en uygun merdiveni, en iyi çatı merdiveni, teras çatı merdiveni, ahşap çatı merdiveni, metal çatı merdiveni,İstanbul,Sultanbeyli,Çatı Merdiveni,İnşaat Malzemeleri, Demir, Çimento, Kiremit

Çatı Merdiveni Hakkında

Çatı merdiveni en iyi teknik danışmanlık ile desteklenen en yüksek kaliteli mühendislik çatı merdivenlerini ve ilgili ürünleri sunar. Ürün yelpazesi hem ticari hem de konut kullanımı için uygundur. Hem geleneksel şekilde tasarlanmış ahşap çatı merdivenlerini hem de kullanımı kolay alüminyum konser tavan çatı merdivenlerini içerir. Şirket ayrıca yangına dayanıklılık ve elektrikle çalışma gibi özellikler de dahil olmak üzere kapsamlı bir uzman ürün yelpazesi sunmaktadır. 
 
Tasarım, teknoloji, enerji verimliliği ve kalite alanında liderdir ve yaygın olarak konser tipi alüminyum ve katlanır veya sürgülü tip ahşap çatı ve erişim merdivenlerinin ana tedarikçisi olarak kabul edilir. Hem ev sahipleri hem de işletmeler tarafından paylaşılan bu hareketin bir ön şartı, erişim merdivenlerinin güvenli, sağlam ve iyi konumlanmış olma gerekliliğidir. Buna ek olarak, birçok kişi, özel gereksinimleri karşılamak üzere merdivenleri özelleştirmelerini sağlamak için ek özellikler ve seçenekler.
 
Yüksek kaliteli ahşap ve alüminyum çatı katı merdiveni sağlar. Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan çatı merdiveni için lütfen web sitemizi ziyaret edin, bize bir e-posta gönderin veya bizi arayın.
 

Açıklama: Yalıtımlı bej kapaklı, üç bölümlü ahşap katlanır bir çatı merdivenidir. Yalıtımlı çatı katı merdiveni gerektirmeyen alanlar için uygundur.