Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Evden Eve Çankaya Nakliyat Firmaları Ankara

Evden Eve Çankaya Nakliyat Firmaları Ankara

Yetkili: Atakan Çakmak

Telefon: 0312 436 7560

Cep: 0532 475 4150

Web sitesi: http://www.evdenevenakliyatank.com

Adres: 7/24: TELEFON İLE ULAŞABİLİRSİNİZ :ADRES: Seyran Cad-No: 57/ASeyranbağları – Çankaya – ANKARATel: 0312 436 75 60 – 0312 436 75 61Faks

İlçe: Çankaya - Ankara

Kayıt Tarihi: 17.10.2016

Etiketler: evden eve,evden eve nakliyat,evden eve ankara nakliyat,ankara nakliyat,ankara nakliyat firmaları,ankara nakliyat şirketleri,çankaya nakliyat,asansörlü nakliyat,ankara asansörlü nakliyat,ankara evden eve nakliyat,ankara ev taşıma,ankara eşya taşıma,ankara çankaya nakliyat,,Ankara,Çankaya,Evden Eve Çankaya Nakliyat Firmaları Ankara,Nakliyat Firmaları

Evden Eve Çankaya Nakliyat Firmaları Ankara Hakkında

Ankara Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

  

\"10376050_727391877303375_8052912381175141211_n\" \"734551_519436684765563_1902658606_n\"

Ankara evden eve asansörlü taşımacılık sorunsuz ev taşıma örneğini Ankara’da asansörlü taşımacılık şirketimiz hem şehir dışı taşımacılıkta hemde şehir içi taşımacılıkta hiç fark etmez Türkiye’nin 81 vilayetine asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizler içinde kıymetli ve önemlidir. Asansörlü ev taşıma hareketlerimizi oldukça mütenasip şekilde özen göstermekteyiz. Asansörlü evden eve taşımacılıkhizmetinde öncelikli olarak evinize ekspertiz göndermekteyiz. Ankara asansörlüevden eve taşıma şirketimizin asansör sistemini kullanmak haliyle diğer evden eve taşımacılık ücretlerine göre biraz daha fazla olmaktadır. Lakin diğer Ankara asansörlü taşımacılık firmaları,na göre daha kısa ve karmaşık olmayan bir ev taşıma hizmeti sunulmaktadır. Bunun yanında yüksek katlı gökdelen veya apartmanlarda oturan kişilerin başka bir şansı neredeyse yoktur. Dış işlerinin yeni taşınacağı konutun Ankara merkezli Asansörlü evden eve taşımacılıktarafından kendi kapalı kasa ev taşıma araçlarımız ve personellerimizle ev eşyası taşıma nakliyesini gerçekleştirdik. Evden eve Ankara asansörlü taşımacılık yapan birçok taşımacılık firması bulunmaktadır. Asansörlü evden eve taşımacılık firmaları arasından seçim yapabilmeniz için iyi bir değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Tecrübeli eleman kadromuz ve kendi evden eve taşıma asansörümüz ile yuvanızı en iyi şekilde taşımayı planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası asansörlü ev taşıma hizmetini de bünyemizde bulundurmaktayız. Şehirler arası ev taşımada yine asansörlü nakliyatı hem Ankara hem de diğer illerimiz için kullanmaktayız. Bu sistemi şuan kullanan birçok evden eve taşımacılık şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerden biri de oldukça seçkin olan Ankara’nın Çankaya merkezinde bulunan bizim ev taşıma şirketimizdir. Uzman çalışanları ile eşyalar önce koruma altına sigorta yapılarak alınmaktadır. Kategorilere ayrılan eşyaların her birinin farklı bir koruma yöntemi bulunmaktadır. Böylece taşıma sırasında hasar almaları engellemektedir. Ardından da belli bir sıra ile asansörle taşınmaktadır. Küçük eşyalar için ise apartmandaki asansör ya da merdivenlerden indiren çalışanlar bulunmaktadır. Fakat asansörle ev taşımada genelde bütün irili ve ufaklı eşyaların asansörlerle indirilmesi daha çok tercih edilmektedir.

Ankara nakliyat firmaları

  

\"377648_516074515101780_1738378634_n_(1)\"   \"evtaşımacılığıpaketleme\"

Ankara nakliyat firmaları alanında seçkin yere sahip olan Atakan Ankara nakliyat firmamız ev eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesi konusunda yardımcı olmaktadır. Ankara nakliyat firmaları arasında Ankara’da ilk kurulmuş Ankara nakliyat eşya taşımacılığı firmasıyız. Ankara nakliyat firmamızın serüveni çok eski senelere dayanmaktadır 1975 yılında Ankara’nın Çankaya ilçesinde kurulmuş en eski Ankara nakliyat firmasıyız. Kurulduğu günden bu güne bireysel ve kurumsal alanda binlerce ailenin ve kurumun eşyasını sorunsuz bir şekilde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Türkiye ve bölgesine ev taşıma, eşya taşıma, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti veren Ankara’da ilk kurulmuş en eski ve en deneyimli Ankara nakliyat firmasıyız. İster Ankara Çankaya nakliyat hizmeti olsun isterseniz de Ankara nakliyat hizmeti olsun hiç fark etmez profesyonel ve müşteri memnuniyetini en üst kademede tutmaktayız. Firmamız personellerinin ev taşıma sırasında nasıl davranmaları gerektiğini ve ev taşıma prensipleri konusunda eğitimden geçirilerek sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Ankara ev taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracımızın kapınıza beş kişilik bir ekip gelmesiyle birlikte devam ediyor. Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda ve asansörün kullanılmasına bina yönetmesi izin verilmiyor ise asansörlü nakliyat araçlarımızı kurabileceğimiz alan varsa asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile operatör kullanıcımız gelerek bina dışından kurulumunu yaptıktan sonra eşya taşıma işine başlıyoruz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımıza uygun olarak deneyimli personelimizle taşınma işleminiz Ankara nakliyat firmamız ile başlıyor.

Evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık kümesinin getirdiği yeniliklerle adını duyuran ve Ankara da ilk defa asansörlü nakliyat ev taşıma hizmeti sunan Atakan Ankara nakliyat firmamız ile yeni mekanınızda eşyalarınızın kurulumu ve dizaynı istediğiniz şekilde yapılmasıyla gerçekleşen üçüncü ve son aşaması başlıyor. Ankara evden eve nakliyat firmaları kümesinde Atakan Ankara nakliyat öncesi ve nakliyat sonrası verdiği destekle, ev taşımanın kalan aşamasında da sizi yalnız bırakmıyor ve beklentilerinize yanıt vermek için gece gündüz her gün aralıksız nakliyatlara Ankara’nın Çankaya ilçesinde devam etmekteyiz.

Ankara Nakliyat firmaları arasında sigortalı çalışan evden eve nakliyat işletmemiz Ankara’da ilk asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermiştir. Evden eve nakliyat firmaları kümesinde seviyesini bulmuştur.

Evden Eve Nakliyat Ankara Çankaya

  

\"evtaşımacılığıpaketleme\"\"734551_519436684765563_1902658606_n\"


Evden eve nakliyat Ankara Çankaya asansörlü nakliyat işleminde eşyalarınızı binanın dışından taşıma yaparken karşılaştığımız hasarları en aza indirmeye yarayan bir dizgedir. Evden eve nakliyat Ankara

eşyaları insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan ve daha suratlı ev eşyasını taşımaya yarayan Almanya’da imal edilmiş böcker marka harika bir eşya ve yük sistemidir.  

Açıklama: Ankara’da 1975 yılında ilk kurulmuş Ankara evden eve nakliyat firmasıyız. Atakan Nakliyat kardeşler şirket grubu – ANKARA-ÇANKAYA – merkezli olarak Atakan