Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Fakro Çatı Merdiveni

Fakro Çatı Merdiveni

Yetkili: Özkan Demircan

Telefon: 0216 498 89 81

Cep: 0533 966 28 57

Web sitesi: https://www.fakrocatimerdiveni.com

Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9

İlçe: Sultanbeyli - İstanbul

Kayıt Tarihi: 12.10.2018

Etiketler: Tavan arası çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiveni, katlanır çatı merdivenleri, ahşap çatı merdivenleri, metal çatı merdivenleri, çatı çıkış merdivenleri, çatı merdiveni, teleskopik çatı merdivenleri, metal katlanır merdiven,İstanbul,Sultanbeyli,Fakro Çatı Merdiveni,İnşaat Malzemeleri, Demir, Çimento, Kiremit

Fakro Çatı Merdiveni Hakkında

2010 yılından buyana çatı merdiveni ve fakro çatı merdiveni konularında hizmet veren şirketimiz kurulduğu günden bu yana malzeme kalitesi güvenililik dürüstlük ve hizmet değerlerine bağlılığını esas almıştır. Saygın ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflediğimiz bu yolda, tamamladığımız projelerimizle Kaliteyi örnek alarak bu hedeflerimizi desteklemekteyiz.

Fakro çatı merdivenleri olarak satış politikamız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm medyaları size anahtar teslim çözümlerle verebilmek ve satış sonrasında gerekli tüm desteği sizlere sunabilmektir. Bu nedenle ürün ve hizmet portföyümüzde çatı merdiveni ve çatı çıkış merdivenleri sektörleriyle ilgili tüm ürün, montaj ve malzeme gibi diğer ürünlerin çok çeşitli ve kapsamlı seçenekleri bulunmaktadır.

Böylelikle kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Planladığımız ve bundan sonra planlayacağımız projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayan konut alışveriş eğlence ve iş merkezleri projeleri ile geliştirmek ve inşa etmek oldu ve olacaktır. Çalışanlarımızla olan planlarımızda ise, daima ödüllendirici tatmin edici ve güvenli bir iş ortamı oluşturarak onların aramızda kalmasını sağlamak oldu. 

Açıklama: Ahşap metal ve teleskopik çatı merdiveni portatif tavan arası çatı çıkış merdiven modelleri satış.