Gelişim Yuva Samsun Kreş

Gelişim Yuva Samsun Kreş

Adalet Mah.asım Özkan Sok. Seçkinler Apt. No:1/b (Zübeyde Hanım Parkı Yanı) İlkadım/samsun İlkadım, Samsun
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gelişim Yuva Samsun Kreş
Tuğba Gemici
Adalet Mah.asım Özkan Sok. Seçkinler Apt. No:1/b (Zübeyde Hanım Parkı Yanı) İlkadım/samsun
İlkadım , Samsun
İş Alanları

Anaokulu ve Kreşler

Gelişim Yuva Samsun Kreş Hakkında

Gelişim Yuva 1995 yılında kurulmuş olup, 27 yıldır Samsunlu çocuklara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.2018-2019 yılında yenilenen yüzü ile Gelişim Yuva Samsunda en iyi eğitim öğretim ve hizmet veren kurum olarak yoluna devam etmektedir.

Kurumumuzda yapılan her etkinlik ve çalışmalarda “Her çocuk özeldir” bilinci ile hareket edilmekte olup çocuklarımızı kalıplar içinde tutarak değil kişiye özgü eğitim sistemleri ile yaklaşmaktayız.

Etkinliklerimizi uygulama aşamasında Montessori,Proje tabanlı eğitim,Reggio Emilia başlıkları altında toplanmış,çocukların yaparak yaşayarak öğrenmesini,pasif dinleyen konumunda değil aktif katılım gösteren çocuklar olarak kalıcı edinim ve öğrenmeleri sağlanmaktadır.Gems etkinlikleri ile eğlenceli matematik öğrenimi sağlanmaktadır.Tam zamanlı İngilizce ile çocuklarımızın kısıtlı zamanda değil günün her anında yaparak yaşayarak İngilizce öğrenmelerini sağlamaktayız.Gelişim Yuva da Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyvelerimiz ile çocuklarımıza organik ürünler sunarak sağlıklı beslenmeye vermiş olduğumuz önemi belirtmek isteriz. Kurumumuzda dalından topladığımız meyvelerimizden meyve suları yapılmakta, özenle hazırlanıp çocuklarımıza sunulmaktadır. Çocuklarımızın sağlıklı beyaz ve kırmızı et tüketimi için ise hormonlu olarak yetiştirilen tavuklar değil bahçelerimizde kendi ellerimizle beslediğimiz tavuklarımızın tüketimi yapılmaktadır. Anlaşılacağı üzere Samsun’ da  ORGANİK BESLENME konusunda tüm kurumlardan farklı olduğumuzu  çocuklarımızın sağlığına verdiğimiz önemi belirtmek isteriz.

Kurucumuz ve yöneticimizin Çocuk gelişimci ve sosyal Hizmet Uzmanı olması neticesinde çocuklarımız ile yapılan ve yapılması planlanan tüm çalışmalarda çocukların en iyi şekilde keyif alması aynı zamanda çocuklar ile yapılan bireysel görüşmeler neticesinde gerekli psikolojik yönlendirmenin yapılması sağlanmaktadır.

Gelişim Yuva en değerli varlıklarınıız için sevginin,güvenin ve donanımın bir çatı altında toplanmış şeklidir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi