Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Gelişim Yuva Samsun Kreş

Gelişim Yuva Samsun Kreş

Yetkili: Tuğba Gemici

Telefon: 0362 234 10 36

Cep: 0532 720 54 56

Web sitesi:

Adres: ADALET MAH.ASIM ÖZKAN SOK. SEÇKİNLER APT. NO:1/B (ZÜBEYDE HANIM PARKI YANI) İLKADIM/SAMSUN

İlçe: İlkadım - Samsun

Kayıt Tarihi: 08.12.2018

Etiketler: samsun kreş, samsun kreş tavsiye, ilkadım kreş,Samsun,İlkadım,Gelişim Yuva Samsun Kreş,Anaokulu ve Kreşler,

Gelişim Yuva Samsun Kreş Hakkında

Gelişim Yuva 1995 yılında kurulmuş olup, 27 yıldır Samsunlu çocuklara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.2018-2019 yılında yenilenen yüzü ile Gelişim Yuva Samsunda en iyi eğitim öğretim ve hizmet veren kurum olarak yoluna devam etmektedir.

Kurumumuzda yapılan her etkinlik ve çalışmalarda “Her çocuk özeldir” bilinci ile hareket edilmekte olup çocuklarımızı kalıplar içinde tutarak değil kişiye özgü eğitim sistemleri ile yaklaşmaktayız.

Etkinliklerimizi uygulama aşamasında Montessori,Proje tabanlı eğitim,Reggio Emilia başlıkları altında toplanmış,çocukların yaparak yaşayarak öğrenmesini,pasif dinleyen konumunda değil aktif katılım gösteren çocuklar olarak kalıcı edinim ve öğrenmeleri sağlanmaktadır.Gems etkinlikleri ile eğlenceli matematik öğrenimi sağlanmaktadır.Tam zamanlı İngilizce ile çocuklarımızın kısıtlı zamanda değil günün her anında yaparak yaşayarak İngilizce öğrenmelerini sağlamaktayız.Gelişim Yuva da Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyvelerimiz ile çocuklarımıza organik ürünler sunarak sağlıklı beslenmeye vermiş olduğumuz önemi belirtmek isteriz. Kurumumuzda dalından topladığımız meyvelerimizden meyve suları yapılmakta, özenle hazırlanıp çocuklarımıza sunulmaktadır. Çocuklarımızın sağlıklı beyaz ve kırmızı et tüketimi için ise hormonlu olarak yetiştirilen tavuklar değil bahçelerimizde kendi ellerimizle beslediğimiz tavuklarımızın tüketimi yapılmaktadır. Anlaşılacağı üzere Samsun’ da  ORGANİK BESLENME konusunda tüm kurumlardan farklı olduğumuzu  çocuklarımızın sağlığına verdiğimiz önemi belirtmek isteriz.

Kurucumuz ve yöneticimizin Çocuk gelişimci ve sosyal Hizmet Uzmanı olması neticesinde çocuklarımız ile yapılan ve yapılması planlanan tüm çalışmalarda çocukların en iyi şekilde keyif alması aynı zamanda çocuklar ile yapılan bireysel görüşmeler neticesinde gerekli psikolojik yönlendirmenin yapılması sağlanmaktadır.

Gelişim Yuva en değerli varlıklarınıız için sevginin,güvenin ve donanımın bir çatı altında toplanmış şeklidir.

 

Açıklama: