TEMALI ATÖLYELERDE YILBAŞI COŞKUSU ..!

Çocuklar, Yeni Yıla Kadar Yılbaşı Konseptli Atölyelerde Buluşacak.. Her özel günde gerçekleştirdiği etkinlikleri Samsunlularla buluşturan Bulvar AVM, yeni yıl coşkusunu çocuklarla paylaşacak.


Her hafta farklı bir konseptle gerçekleşen atölyelerde, önümüzdeki haftaların teması ‘’Yılbaşı’’ olacak. Rengarenk fon kartonları, boncuklar, pullar, atık malzemeler, kurdeleler ve grapon kağıtlarıyla çocuklar birbirinden renkli yılbaşı süsleri yapacaklar. Maskeler, yılbaşı kapı süsleri, parlayan yıldızlar, yılbaşı ağacı süsleri, kurdeleler ve rengarenk yılbaşı şapkaları çocukların ellerinde şekillenecek.

Çocuklar bu hafta maske yapım atölyesinde buluşurken, ebeveynler şehrin merkezi Bulvar AVM’de yeni yıla özel olarak hazırlanan yılbaşı koleksiyonlarına, fark yaratacak kombinlere, cazip kampanya ve avantajlara sahip olabilecekler. Ayrıca, her 100 TL’lik alışverişlerde BMW kazanma şansı elde edecekler.

Her cumartesi 13:00-18:00 saatleri arasında Bulvar AVM kapalı yemek katında gerçekleşen atölye etkinliklerine tüm çocuklar ücretsiz olarak davetlidir.

PROGRAM:
28 Kasım Cumartesi 13:00-18:00 ‘’Yılbaşı Maskesi Yapım’’ Atölyesi
5 Aralık Cumartesi 13:00-18:00 ‘’Yılbaşı Kapı Süsü Yapım’’ Atölyesi
12 Aralık Cumartesi 13:00-18:00 ‘’Yılbaşı Yıldız Yapım Atölyesi’’
19 Aralık Cumartesi 13:00-18:00 ‘’Yılbaşı Ağaç Süsleri Yapım’’ Atölyesi
26 Aralık Cumartesi 13:00-18:00 ‘’Yılbaşı Kurdelesi ve Şapka Yapım’’ Atölyesi

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi