Midea Klima Fiyatları

Midea Klima Fiyatları

Muratpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No:77 Bayrampaşa / İstanbul Bayrampasa, İstanbul
Gold
Mesaj Gönder
Midea İnverter Klima Yetkili Servisi Ve Satış Bayisi Olan Firmamız İstanbul Genelinde Midea Klima Satışı Ve Servisi Hizmetleri Sunmaktadır.

Midea Klima Fiyatları Hakkında

Midea Klima İstanbul satış bayi ve yetkili servisi olarak tüm semtlerde hizmetimiz bulunmaktadır. Midea klima fiyatları, kaliteyi ucuza almak için bizden teklif almadan karar vermeyin. Firmamız Midea'nın kalitesi ve 35 senelik tecrübeyle satın aldığınız üstün iklimlendirme cihazlarını evinize kadar teslim ederek en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor. Midea klima fiyatları teklifi almak için bizi arayabilir ve ihtiyacınız olan mekanın en boy ve yüksekliğini belirterek odanıza en uygun kapasitede tasarruflu iklimlendirme sağlayan klimayı satın alabilirsiniz.
Midea Klima Yetkili Servisi
Firmamız klima satışının yanında garantili ve garanti dışı klimalarınızın servis hizmetinide görev edinmiştir. Yetkili servis güvencesiyle klimanızın bakım onarımını sağlamak için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Servis çağırmak için lütfen bizi arayarak şikayetinizi bildiriniz. En kısa sürede porfesyonellerimiz servisinizi tamamlayarak klimanızı çalışır duruma getirecektir.

Periyodik Bakımlar
Midea Klima periyodik bakımları klimanızın daha uzun ömürle hizmet vermesi, daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortam havası oluşması için tüm iklimlendirme ünitelerinde gereklidir. Firmamız Midea klimaların yanında tüm marka ve model iklimlendirme cihazlarının bakımını sağlamaktadır. Bakım servisi çağırmak için bizi arayınız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi