Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Midea Klima Fiyatları

Midea Klima Fiyatları

Yetkili:

Telefon: 212 255 77 07

Cep:

Web sitesi: http://www.mideainverter.com/midea-klima-fiyatlari

Adres: Muratpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No:77 Bayrampaşa / İstanbul

İlçe: Bayrampasa - İstanbul

Kayıt Tarihi: 06.09.2016

Etiketler: ,İstanbul,Bayrampasa,Midea Klima Fiyatları,Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, İklimlendirme, Enerji

Midea Klima Fiyatları Hakkında

Midea Klima İstanbul satış bayi ve yetkili servisi olarak tüm semtlerde hizmetimiz bulunmaktadır. Midea klima fiyatları, kaliteyi ucuza almak için bizden teklif almadan karar vermeyin. Firmamız Midea'nın kalitesi ve 35 senelik tecrübeyle satın aldığınız üstün iklimlendirme cihazlarını evinize kadar teslim ederek en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor. Midea klima fiyatları teklifi almak için bizi arayabilir ve ihtiyacınız olan mekanın en boy ve yüksekliğini belirterek odanıza en uygun kapasitede tasarruflu iklimlendirme sağlayan klimayı satın alabilirsiniz.
Midea Klima Yetkili Servisi
Firmamız klima satışının yanında garantili ve garanti dışı klimalarınızın servis hizmetinide görev edinmiştir. Yetkili servis güvencesiyle klimanızın bakım onarımını sağlamak için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Servis çağırmak için lütfen bizi arayarak şikayetinizi bildiriniz. En kısa sürede porfesyonellerimiz servisinizi tamamlayarak klimanızı çalışır duruma getirecektir.

Periyodik Bakımlar
Midea Klima periyodik bakımları klimanızın daha uzun ömürle hizmet vermesi, daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortam havası oluşması için tüm iklimlendirme ünitelerinde gereklidir. Firmamız Midea klimaların yanında tüm marka ve model iklimlendirme cihazlarının bakımını sağlamaktadır. Bakım servisi çağırmak için bizi arayınız.

Açıklama: Midea inverter klima yetkili servisi ve satış bayisi olan firmamız İstanbul genelinde Midea klima satışı ve servisi hizmetleri sunmaktadır.