Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Pro Kariyer

Pro Kariyer

Yetkili: Erkan Petek

Telefon: 05411499471

Cep: (054) 114-9947

Web sitesi: http://www.prokariyer.com/

Adres: Yenidoğan mah. hürriyet sok. no:2

İlçe: Bayrampasa - İstanbul

Kayıt Tarihi: 13.10.2016

Etiketler: iş ilanı, kariyer, eleman arayanlar, iş fırsatları, muhasebe iş ilanları, çağrı merkezi iş ilanları,İstanbul,Bayrampasa,Pro Kariyer,Bilgisayar Satış, Servis, Donanım, Yazılım, Bayi ve Danışmanlık vb.

Pro Kariyer Hakkında

Pro Kariyer Kimdir ?
Amacımız çağımızın gerektirdiği teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp, Türkiye geneli iş fırsatlarını bir yerde toplayarak işsizlik oranını elimizden geldiği kadar azaltmak.

Kısaca İş İlanı Sistemimiz;
Türkiye geneli iş ilanlarına yaşadığınız şehire göre seçim yaptıktan sonra arama yaparak veya alt kısımda bulunan pozisyon ve sektörlere göre seçim yaparak en uygun işlere yerleşiminizi sağlamak. Ayrıca İş Habercisi ile size işleri mail olarak göndererek heran işlerden haberdar etmek.

Sorumluluk
Tüm sorumluluğumuz, gencinden yaşlısına, emeklisinden öğrencisine tüm işgücüne dahil olmak isteyen bireylerin istedikleri işlerde çalışmasını sağlamak ve ülkemizdeki işsizlik oranını elimizden geldiğince, çapımızın yettiğince azaltmak.

Site: http://www.prokariyer.com/

Açıklama: Pro kariyer size tüm iş ilanı sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara tek yerden ulaşmanızı sağlar